Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY 07-09/2014

Červenec

Náš dámský team uskutečnil od 18.7. - do 20.7.2014 víkendový pobyt na Šumavě v hotelu ROSA v Řetenicích. Podívaly jsme se do krásných míst Písek – Hoštice – Horská Kvilda – Antýgl – Modrava – Kašperk. Samozřejmě došlo i na ruční práce a dámy vyrobily, pod mým vedením, organzové květiny.

Srpen

Zakoupila jsem si nové větší děrovačky, hned jsem je musela vyzkoušet. Ozdobila jsem krabičky a s Andrejkou jsme vyrobily záložky do knihy. Pro Aničku a Honzíka jsem vyrobila pokladničky. Hitem letošního léta jsou barevné gumičky. Andrejka umotala spoustu náramků. Gumičkování bavilo dokonce i kluky. Jako každým rokem jsme se věnovali „tričkování“ – malování přes šablonu, savování, stříkání barev přes šablonu a nažehlení barevných fólií na trička. Během naší letní dovolené jsme navštívili mimo jiné město Žďár nad Sázavou, kde nás zaujali betonové sochy od Michala Olšiaka. Objevili jsme 13 soch.

Září

Září barví sady v kraji, jablka se červenají.

Nad kopcem se směje drak, letí vzhůru do oblak.

V září byl  u nás na víkendu kačerský team  Mirdule22 na odlovu kešek v ovocných sadech a tak jsem s nimi mohla absolvovat i odlov T5 „Lov na čarodějnice“ v Klobukách. Byla to paráda, moc se mi to líbilo.

----------------------------------------------------------------------------------------------

GEOCACHING

07-09/2014 = 49 kešek

Tábor, Jihlava, Žďár nad Sázavou - Zelená hora, Žďár nad Sázavou - betonové sochy, Pelhřimov – Muzeum rekordů, Valtínovské kaskády, Klobuky v Čechách – T5.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hgbrui

(andyy, 14. 1. 2015 12:38)

Ahojky teto, zase tam píšeš o mě :( :D. To už si přidala všechno nebo ještě přidáš?? Nejhezčí je ta fotka jak lezeš na ten strom :D taky bych to chtěla zkusit. Podívej se na moje, mám tam asi 2 nebo 3 nové články :)